Libuše Novotná

liba

Jmenuji se Libuše Novotná  a  kdo vlastně  jsem?

novotna1Jsem člověk, který měl to štěstí a objevil svoje dary a talenty. Jedním z nich je inspirovat lidi ke svobodnějšímu a bohatšímu životu. Společně otevírat nové možnosti. Mám v rukou kvalitní a dlouhodobě fungující nástroje, prostřednictvím nichž umím pomáhat.

Moje cesta však na počátku nebyla jednoduchá.     V době, kdy jsem si ještě neuvědomila, na co mám nadání, ani jak je mám hledat, jsem absolvovala Střední ekonomickou školu. Potom jsem byla pár roků zaměstnaná jako účetní – tedy ve „svém“ oboru. Během této doby jsem si uvědomila velmi důležitou věc.  Mám ráda svobodu.

S vidinou „svobodného“ podnikání jsme si tedy s kolegyní založily účetní firmu a provozovaly jsme ji téměř deset let. Upřímně to moc velká svoboda nebyla. Život skládající se z nekončící práce a hromady termínů, které bylo nutné dodržet. K tomu jsem měla rodinu a dvě menší děti. Stálo mne to dost velké úsilí, jelikož jsem chtěla všechno dělat co nejlépe.

novotna2V té době mi ještě nedošlo, že účetnictví asi není pro mě ten správný obor. Až jsem byla hodně vyčerpaná a přestala jsem mít radost ze života, donutilo mě to více přemýšlet.  Začala jsem hledat, co mám opravdu ráda. Už jsem to mezitím zapomněla. Říká se, že co tě neporazí, to tě posílí… Měla jsem namále, ale zvládla jsem to.    Náročné období, které následovalo, mi však do života přineslo mnohé.  Naučila jsem se jednat

s lidmi, postavit se řešení situací čelem. Naučila jsem se samostatnosti, ze které jsem nadále mohla vycházet a čerpat. S odstupem mohu říci, že mě toto období nakonec opravdu posílilo.

novotna3Po pár letech osobního rozvoje tedy znám svoje dary a talenty. Přesunula jsem se od účetnictví k financím.

Vedu svoje klienty k finanční nezávislosti a k tomu mi pomáhají kvalitní a ověřené nástroje, které používám ke správnému rozdělování příjmů, investování, správě a výplatě vlastní renty.

Řídíme se postupem, úspěšně používaným Nobelovou nadací více jak půl století.

A protože jedno nemůže fungovat bez druhého, přidala jsem do své práce kreativitu, která pomáhá dojít k bohatství lehčeji a s radostí.

novotna4

Během mnohaleté praxe v oboru financí a osobního rozvoje jsem pro svoje klienty vytvořila program „Klíč k bohatství“. Jsou v něm propojeny funkční postupy a zásady správného toku peněz v rodině nebo ve firmě. Hlavní náplní programu je dosažení finanční svobody. Abychom stále nemuseli pracovat pro peníze, ale naopak peníze začaly pracovat pro nás.

Celý proces je propojen s dalšími principy, které s vnitřním i hmotným bohatstvím nedílně souvisejí. Pomáhám lidem zaměřit pozornost na to, co nás vede k bohatství a zbavit se návyků, které již dobře neslouží.

Je třeba uvědomit si a případně opravit svůj vztah k penězům. Najít a uplatnit svoje nadání a v neposlední řadě zlepšit proudění energie v prostorách, kde trávíme svůj čas. Vše jsem  okořenila  kapkou humoru a lidským přístupem.

A kde na svoji práci beru energii?  Příjemnou a inspirující součástí mého života je tanec v taneční skupině Angel´s Tribe. Pokud máte zájem, více najdete na  www.angelstribe.cz. Tančím také country tance.

Mám ráda cestování, zpěv, bubnování, netradiční odívání i řešení toku energií v interiéru. Zajímají mne partnerské a mezilidské vztahy i správná výchova dětí.  Minimalismus.  Léčba bez chemie.  Zdravá strava.  Ve svém volném čase se zabývám tím, co mi dává smysl, je opravdové a patří k naplněnému a šťastnému životu.

novotna5novotna6

Pomohu i vám na cestě k bohatství. Společně půjdeme rychleji. Dělám to ráda a opravdu mě to baví.

Libuše Novotná  –  autorka programu „Klíč k bohatství“

novotna7

novotna8