Ceník

Jaká je naše odměna?

První  konzultace  je  zdarma.  Připadá mi fér se nejdříve seznámit a ujasnit si společně základní hodnoty a priority. Jestli-že si vzájemně porozumíme, rozjedeme společně program „KLÍČ K BOHATSTVÍ“ a slibuji Vám, že nebudete litovat.

Hledáme inteligentní, vzdělané, otevřené a pozitivní lidi, kteří se rozhodli, že se chtějí o své peníze dobře starat. 

Placené poradenství

Nejraději pracujeme v modelu PLACENÉHO PORADENSTVÍ. Nejsem tak poplatní provizím skrytým v nákladovosti fondů. Klient přesně ví, kolik nám za naše služby platí. Minimální investice je od 1 000 000 Kč. Protože nás v tomto typu poradenství platíte přímo (viz. ceník), můžeme k sestavení portfolií využít mnohem širší škálu nástrojů jako např. nízkonákladové ETF fondy, alternativní investice a jiné. Co to pro Vás znamená?

Portfolio sestavíme individuálně a na míru tak, aby odpovídalo Vašim cílům a potřebám. Pravidelně kontrolujeme, jestli nedošlo k odchýlení od základního rozložení. V případě že ano, rebalancujeme.

Zároveň v této platformě provádíme správu a výplatu vlastních rent. S Vaším souhlasem je  služba placena přímo z  investičního portfolia – nemusíte se starat o úhradu faktur – vše probíhá automaticky.

Provizní poradenství

Máme k dispozici i model PROVIZNÍHO PORADENSTVÍ. Je vhodný pro ty, kteří začali dávat svoje peníze dohromady a na svoji finanční nezávislost se připravují. Seznámíme Vás se základy investování, doporučíme optimální strategie, připravíme a vyhotovíme smluvní dokumentaci.

V tomto případě nesestavujeme Vaše portfolio na míru, ale ke každému z Vašich cílů Vám doporučíme jednu ze základních strategií. Pomůžeme Vám správně nastavit Vaše finance a posunout se na cestě k finanční svobodě. Při jednorázové i pravidelné investici je poplatek max. do 3% z investované částky (viz. ceník). Bude Vám individuálně vypočítán a vysvětlen tak, jako vše ostatní.

Naší prioritou nejsou vysoké jednorázové vstupní poplatky, ale dlouhodobá spolupráce s klienty. Jsme tu hlavně od toho, abychom Vám pomohli udržet emoce na uzdě. Vlastní chování investora je totiž vždy důležitější než samotný vývoj finančních trhů. Je prokázáno, že finance, o které je kvalitně a dlouhodobě postaráno, mají vyšší výnos. Naším cílem není neustále hledat nové klienty ale dobře se starat o portfolia těch stávajících.

Ceník služeb

Založení portfolia

Výše celkové investice (CZK)

Výše odměny zprostředkovatele(% z celkové investice)

  do    1 000 000,-

 max. 3%

  nad  1 000 000,-

 max. 3%* z částky do   1 000 000,-

1%* z částky nad 1 000 000,-

*  Maximální výše odměny zprostředkovatele za investiční analýzu a založení portfolia   je 70 000,-

Placené poradenství

Objem aktiv Zákazníka na majetkovém účtu (CZK)

Výše odměny Zprostředkovatele(% z objemu aktiv/p.a.) Výše odměny Moventa(% z objemu aktiv/p.a.) Celková výše servisního poplatku(% z objemu aktiv/p.a.)
do 5 000 000,- max. 1,5% 0,3%

max. 1,8% plus DPH

nad 5 000 000,- max. 1% 0,3%

max. 1,3% plus DPH

Společnost je vázaným zástupcem společnosti Viktor Hostinský Investments, s.r.o., zapsané u OR vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 141273.